17408. 424. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Illyés Gyula: Petőfi. Bp., 1948, Nyugat (Révai-ny.), 342+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, "Budapesti 1. honvéd kerületi parancsnokság" bélyegzővel.
Photo of the item taken by : tg