1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Harland, Henry: Prospero barátom. Milliók Könyve 166. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 80 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.