Number of items: 298

Radnóti Miklós: Naptár. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. + A Naptár 1942. évi első kiadásának reprintje.
17337.

3 000 HUF
Villon, Francois: A nagy testamentum. / Le grand testament. Ford. és a bevezetést írta: Vas István. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp., 1943, Officina, 175+(1) p. Magyar és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17338.

2 000 HUF
Balassi Bálint összes versei, szép magyar comoediaja és levelezése. A szöveget gondozta: Stoll Béla. Az utószó és a szótár Eckhardt Sándor munkája. Az idegen nyelvű szövegeket Eckhardt Sándor fordította. Bp., 1974. Helikon. Kiadói nyl-kötés, kis kopásnyomokkal. 1141. számú számozott példány. Bibliofil kiadás.
17339.

2 800 HUF
7,57
8,24
Boyesen, Hjalmar Hjorth - Heinrich Gusztáv: Goethe Faustja. Tanulmányok. Bp., 1888, MTA Könyvkiadó-vállalata, XVIII+(2)+272 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
17340.

2 000 HUF
Zsebórák. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17341.

1 000 HUF
9
Dr. Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv 1. Kezdők részére. (Kézirat gyanánt). Bp., 1959, József Attila Szabadegyetem, (2)+94 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17342.

1 000 HUF
Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
17343.

11 000 HUF
29,73
32,35
17344.

5 500 HUF
14,86
16,18
17345.

5 500 HUF
14,86
16,18
Ady Endre összes versei. Boros Miklós illusztrációival. Bp., 1961., Szépirodalmi. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal. Megjelent 2000 példányban.
17346.

6 000 HUF
17
17347.

3 200 HUF
8,65
9,41
17348.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF