https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 323

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1920 Ten Little Nigger Boys (Tíz kicsi néger) brit kiadású gúnyrajzos füzet, elvált lappal, viseltes állapotban
14608.

cca 1920 Ten Little Nigger Boys (Tíz kicsi néger) brit kiadású gúnyrajzos füzet, elvált lappal, viseltes állapotban

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
11
cca 1920-1940 10 db halotti értesítő, benne tisztviselők, tanárok
14609.

cca 1920-1940 10 db halotti értesítő, benne tisztviselők, tanárok

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
cca 1920-1940 Meghívó, reklám és számla gyűjtemény. Egy címzett nagyrészt különféle báli meghívói, borítékkal,
14610.

cca 1920-1940 Meghívó, reklám és számla gyűjtemény. Egy címzett nagyrészt különféle báli meghívói, borítékkal,

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
8
1920 abalehotai Árpássy Imre a Nyitrai Hitelbank vezérigazgatójának (február 25.) és feleségének, abalehotai özv. Árpássy Imréné Verő Hermin (március 21.) halálozási értesítői, hajtottak.
14611.

1920 abalehotai Árpássy Imre a Nyitrai Hitelbank vezérigazgatójának (február 25.) és feleségének, abalehotai özv. Árpássy Imréné Verő Hermin (március 21.) halálozási értesítői, hajtottak.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 18. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. /  1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 18, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.
14612.

1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 18. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. / 1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 18, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.
14613.

1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1924 Belügyi Közlöny. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. XXIX. évf. 1-58. sz. 1924. jan. 6.-dec. 30. Teljes évfolyam. Bp., 1924., Pesti Könyvnyomda Rt., XXVIII+XLIV+1400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
14614.

1924 Belügyi Közlöny. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. XXIX. évf. 1-58. sz. 1924. jan. 6.-dec. 30. Teljes évfolyam. Bp., 1924., Pesti Könyvnyomda Rt., XXVIII+XLIV+1400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos
14615.

1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1924 Magyar Pénzügyi Compass 1923-1924, II. rész: Vidék-Külföld, szerk.: Kormos Gyula, kiadói egészvászon kötés, sérült
14616.

1924 Magyar Pénzügyi Compass 1923-1924, II. rész: Vidék-Külföld, szerk.: Kormos Gyula, kiadói egészvászon kötés, sérült

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1924 Új Idők, I. és II. félév, vászon kötésben, eredeti címlapok belekötve
14617.

1924 Új Idők, I. és II. félév, vászon kötésben, eredeti címlapok belekötve

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
1925 Filmjáték filmművészeti szemle szerk: Hevesy Iván. I. évf. 2. szám. RItkaság, kissé sérült borítóval + 1941 Mozi Újság 2 db száma
14618.

1925 Filmjáték filmművészeti szemle szerk: Hevesy Iván. I. évf. 2. szám. RItkaság, kissé sérült borítóval + 1941 Mozi Újság 2 db száma

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
6
1926 A Nyugat c. folyóirat XIX. évf. 19. száma, 1926. okt. 1. Szakadozott borítóval és lapszélekkel.
14619.

1926 A Nyugat c. folyóirat XIX. évf. 19. száma, 1926. okt. 1. Szakadozott borítóval és lapszélekkel.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment