Printed Materials

Number of items: 323

cca 1900-1910 10 db virágokat ábrázoló, akvarellek után készült, részben szecessziós nyomat a Dekorative Vorbilder sorozatból papíron. Helyenként lapszéli kisebb szakadásokkal. Lapméret: 35x25 cm
14560.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db többségében szecessziós ornamentikával, illusztrációkkal díszített nyomat. Ebből 1 db František Kupka (1871-1957) cseh festő munkája. Néhány lap széle kissé sérült és kissé foltos. Lapméret: 35x25 cm
14561.

4 000 HUF
13
14562.

4 000 HUF
cca 1900 Wertheim és Társa m. kir. udvari szállítók teherfelvonó ismertető, hajtott
14563.

1 000 HUF
cca 1900 Gaedicke sorsjegy litho dombor reklám kártya 10x13 cm
14564.

2 000 HUF
16
cca 1900-1910 Kalapos hölgy, színes litográfia, újságkivágás, kartonra ragasztva, 24,5x15,5 cm
14565.

1 200 HUF
1903-1904 Új Idők, szerkeszti Herczeg Ferenc, 10. évfolyam I. kötet (1903. október 1.-1904. március 31.), egészvászon kötésben, benne két műmelléklet, Faragó Géza, Éder Gyula karikatúrái
14566.

3 000 HUF
1904 Szalon Ujság, szerkesztő: Holló Tivadar, IX. évfolyam 1. szám, hajtva, jó állapotban, képekkel
14567.

1 800 HUF
1904-1905 Vasárnapi Ujság 3 száma (51 évf. 28., 37.sz., 52. évf. 47. sz.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált, változó állapotban, közte szakadt.
14568.

4 000 HUF
cca 1905 Jugendstil (szecessziós) florális ornamentika (erdei fenyő), a Dekorative Vorbilder sorozatból, Bruno Panitz munkája, nyomat, papír. 24,5x33 cm, üvegezett fakeretben
14569.

2 400 HUF
cca 1905 Jugendstil (szecessziós) modern fali dekoráció, a Dekorative Vorbilder sorozatból, Max Starke akvarellje után, nyomat, papír. 34x25 cm, üvegezett fakeretben
14570.

2 000 HUF
11
cca 1905-10 Georg Sturm (1855-1923) akvarellje után: Mezőgazdaság (Landwirtschaft), Jugendstil/art nouveau (szecessziós) üvegablak terv a Dekorative Vorbilder sorozatból. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, 2x24x29 cm
14571.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF