11201. 423. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm
Photo of the item taken by : hsz