10381.
423. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
Szabó János jelzéssel: Vázlatfüzet, benne ceruzavázlatok, akvarellképek. Ceruza, akvarell, papír, a füzet elején és a képek egy részén jelzéssel. A füzeten "Auer I. Budapest" etikettel, a lapokon sarkán szárazpecséttel. Néhány helyen sérült lapokkal, a füzettől elvált borítóval, 19x12,5 cm