10474.
423. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Pólya T. jelzéssel: Edit. Tus, ceruza, akvarell, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 30×42,5 cm