10547.
423. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzés: Menyecske népviseletben. Olaj, vászon, fa, 57x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.