10389.
423. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm