10468.
423. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm