Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 /
Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
Jugoszlávia 1943. "29 XI 1943 (Demokratikus Föderatív Jugoszláv Köztársaság megalakulása)" fém jelvény, csavaros hátlappal, "AU. M. SUBOTICA" gyártói jelzéssel (34x32,5mm) T:2 Yugoslavia 1943. "29 XI 1943 (Foundation of Democratic Federative Republic of Yugoslavia)" metal badge, with screwed back, "AU. M. SUBOTICA" makers mark (34x32,5mm) C:XF
Olaszország 1912. "Olasz-török háború / II. Viktor Emánuel" Ag emlékérem fül nélkül (15,01g/32mm) T:2- ph.
Italy 1912. "Italian-Turksh war / Vittorio Emanuele II" Ag medallion without ear (15,01g/32mm) C:VF edge error
Olaszország 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" kétoldalas bronz emlékérem, "SJ (Stefano Johnson)" gyártói jelzéssel. Szign.: Albino Dal Castagn? (49mm) T:1-,2 több kis ph.
Italy 1915. "LA CARNIA A CLEMENTE LEQVIO MCMXV" double-sided bronze commemorative medallion with "SJ (Stefano Johnson)" maker's mark. Sign.: Albino Dal Castagn? (49mm) C:AU,XF multiple small edge errors
Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba
Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
Szovjetunió 1930. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés csavaros hátlappal, "3594975" sorszám és "Monetnij Dvor" gyártói jelzés a hátoldalán T:2 patina, kis zománchiba Soviet Union 1930. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration without hallmark, with screw back, with "3594975" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on the back C:XF patina, small enamel error
Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán "30847" sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. "For battle merit" metal medallion with original ribbon, "30847" serial number on the back C:XF
Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott "111089" sorszám T:2,2-
Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved "111089" serial number on backside C:XF,VF
Szovjetunió 1945-1988. 6xklf szovjet kitüntetés pánthoz rögzítve, csavaros hátlappal T:1--2-
Soviet Union 1945-1988. 6xdiff Soviet medals attached to a strap with a screwed back C:AU-VF