Military

Number of items: 51

1978. I. Konferencia 78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1-
32538.

1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (71x55mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
1992. Független Demokratikus Magyarországért emlékérem mellszalaggal T:1-  NMK.: 781
32539.

1992. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem mellszalaggal T:1- NMK.: 781

3 200 HUF
8,65
9,41
1996. A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon T:1- Hungary 1996. Distinction for NCOs Service 1st Grade enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon C:AU NMK: 797.
32540.

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon T:1- Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 1st Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon C:AU NMK: 797.

5 500 HUF
14,86
16,18
2001. 1956 / Igazolt Magyar Szabadságharcosok Szövetsége Örökségünk aranyozott, zománcozott kitüntetés, 433 sorszámmal (48mm) T:1,1-
32541.

2001. "1956 / Igazolt Magyar Szabadságharcosok Szövetsége Örökségünk" aranyozott, zománcozott kitüntetés, "433" sorszámmal (48mm) T:1,1-

12 000 HUF
32,43
35,29
2006. MHÖLTP (Magyar Honvédség Összhaderőnemi Logisztikai és Támogató Parancsnokság aranyozott fém, műgyantás, névre szóló emlékplakett fa talpon, dísztokban (250x156mm) T:1-
32542.

2006. "MHÖLTP (Magyar Honvédség Összhaderőnemi Logisztikai és Támogató Parancsnokság" aranyozott fém, műgyantás, névre szóló emlékplakett fa talpon, dísztokban (250x156mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
ifj. Szlávics László (1959-) DN Károlyi Mihály / Emlékül a Magyar Honvédségtől nem eredeti műanyag tokban (39mm) T:1-
32543.

2 000 HUF
DN Magyar Honvédség Szárazföldi Vezérkar - Székesfehérvár kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
32544.

DN "Magyar Honvédség Szárazföldi Vezérkar - Székesfehérvár" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

1 400 HUF
DN MHSZ Összetett Honvéd Verseny festett fém kitűző (36db) (29x18mm) Zenit Extension Tubes dobozban T:1-,2 közte sérült
32545.

DN "MHSZ Összetett Honvéd Verseny" festett fém kitűző (36db) (29x18mm) "Zenit Extension Tubes" dobozban T:1-,2 közte sérült

2 400 HUF
DN Sast ábrázoló kitüntetés szalagon T:2
32546.

1 600 HUF
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
32547.

80 000 HUF
216,22
235,29
Belgium DN Katonai sofőr logisztikai alakulat fém sapkajelvény T:1- Belgium ND Military driver logistical corps metal cap badge C:AU
32548.

2 000 HUF
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with ribbon C:XF
32549.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF