Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 413

1997. 21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997 kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31373.

3 000 HUF
1997. Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere Br emlékérem (73mm) T:1-
31374.

1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1-

2 000 HUF
1998. Kandó Főiskola Centenáriuma egyoldalas Br érem dísztokban (60mm) T:1- a hátoldalon kis repedés, sérült tok
31375.

1998. "Kandó Főiskola Centenáriuma" egyoldalas Br érem dísztokban (60mm) T:1- a hátoldalon kis repedés, sérült tok

2 000 HUF
1998. AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-
31376.

1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1-

3 000 HUF
1999. A Balatonért Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2
31377.

1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2

8 000 HUF
2000. Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31,19g/0.925/42,5mm) T:1 patina
31378.

2000. "Magyar Millenium MM - Vasvár / SIGILLUM CIVIVM CASTRI FERREI" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31,19g/0.925/42,5mm) T:1 patina

11 000 HUF
29,73
32,35
2000. A görög katolikus templom szentelése 2000. VI. 11. egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne Köszönjük a támogatását műanyag táblával (80mm) T:2
31379.

2000. "A görög katolikus templom szentelése 2000. VI. 11." egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne "Köszönjük a támogatását" műanyag táblával (80mm) T:2

1 600 HUF
2003. Vízügy - A vízgazdálkodás állami irányításának 50. évfordulójára bronz emlékérem, karton díszlapon (29mm) T:PP
31380.

2003. "Vízügy - A vízgazdálkodás állami irányításának 50. évfordulójára" bronz emlékérem, karton díszlapon (29mm) T:PP

3 000 HUF
2006. Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991 Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés
31381.

2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés

1 000 HUF
2006. LVDOVICVS II. DE CENERE JAGELLO REX HVNGARIAE MDXXVI / Mohácsi Éremgyűjtők 1506-2006 kétoldalas bronz emlékplakett, peremén 19 sorszámmal (132mm) T:1- patina
31382.

2006. "LVDOVICVS II. DE CENERE JAGELLO REX HVNGARIAE MDXXVI / Mohácsi Éremgyűjtők 1506-2006" kétoldalas bronz emlékplakett, peremén "19" sorszámmal (132mm) T:1- patina

5 000 HUF
16
2007. Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-
31383.

2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1-

1 200 HUF
2007. Hídpénz - Az avatás emlékére 2007. július 22. - Dunavecse kétoldalas Cu emlékérem (40mm) T:1-
31384.

2007. "Hídpénz - Az avatás emlékére 2007. július 22. - Dunavecse" kétoldalas Cu emlékérem (40mm) T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF