Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 413

1974. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Keszthelyi Csoport Keszthely kétcímeres ezüstpatinázott bronz emlékérme, eredti tokban (70mm) T:1- patina
31313.

1974. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Keszthelyi Csoport" Keszthely kétcímeres ezüstpatinázott bronz emlékérme, eredti tokban (70mm) T:1- patina

5 500 HUF
14,86
16,18
1974. Sátoraljaújhelyi börtönkitörés emlékére 1944-1974 bronz emlékérem (77mm) T:1-
31314.

1974. "Sátoraljaújhelyi börtönkitörés emlékére 1944-1974" bronz emlékérem (77mm) T:1-

1 000 HUF
1974. Aranyozott bronz emlékérem előlapján a Parlament (70mm) T:1-
31315.

800 HUF
1974. Borsod Tourist 1954 - 1974 fém plakett (63x84mm) T:2
31316.

1974. "Borsod Tourist 1954 - 1974" fém plakett (63x84mm) T:2

2 000 HUF
1974. 100 éves a Budalakk Festék- és Műgyantagyár egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (146x96mm) T:1-
31317.

1974. "100 éves a Budalakk Festék- és Műgyantagyár" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (146x96mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
1974. Budapest / Budapest Nemzetközi Tornászbajnoksága 1974. Nyujtó I. aranyozott Br emlékérem (70mm) előlapján a Parlament, hátulján gravírozott felirat, eredeti tokban T:2 kis peremhibák, kis patina
31318.

1974. "Budapest / Budapest Nemzetközi Tornászbajnoksága 1974. Nyujtó I." aranyozott Br emlékérem (70mm) előlapján a Parlament, hátulján gravírozott felirat, eredeti tokban T:2 kis peremhibák, kis patina

1 000 HUF
1974. Nemzetközi Ipari és Elektronika Kiállítás - Hungexpo - Budapest / MIPEL 74 kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph.
31319.

1974. "Nemzetközi Ipari és Elektronika Kiállítás - Hungexpo - Budapest / MIPEL' 74" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph.

1 000 HUF
1974. Nógrád Megyei Kereskedelmi Napok kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1-
31320.

1974. "Nógrád Megyei Kereskedelmi Napok" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (92mm) T:1-

3 000 HUF
1975. Nádudvari Vörös Csillag MGTSZ 1950-1975 egyoldalas, öntött bronz plakett fa talpon (73mm) T:1-
31321.

1975. "Nádudvari Vörös Csillag MGTSZ 1950-1975" egyoldalas, öntött bronz plakett fa talpon (73mm) T:1-

3 000 HUF
1975. 4db klf Budapesti Nemzetközi Fesztivál/Vásár fém emlékérme, közte Tavaszi, Őszi, Mezőgazdasági, Gépjárműfenntartó és Javítóipari T:2 patina
31322.

1975. 4db klf "Budapesti Nemzetközi Fesztivál/Vásár" fém emlékérme, közte Tavaszi, Őszi, Mezőgazdasági, Gépjárműfenntartó és Javítóipari T:2 patina

2 000 HUF
1976. Tanítóképző Főiskola Sárospatak egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (111mm) T:1- patina
31323.

1976. "Tanítóképző Főiskola Sárospatak" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (111mm) T:1- patina

3 000 HUF
1977. 25 éves a Lehel hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (43,10g/0.835/42,5mm) T:1- patina, karc
31324.

1977. "25 éves a Lehel hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (43,10g/0.835/42,5mm) T:1- patina, karc

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF