https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 100

Auction is over! Item soon called at the auction hall
DN Szent Lázár Lovagrend Nagykereszt részben zománcozott kitüntetés nyakszalaggal (65mm) T:1- ND Order of Saint Lazarus star unmarked enamelled decoration with neck ribbon (65mm) C:AU
32637.

DN "Szent Lázár Lovagrend Nagykereszt" részben zománcozott kitüntetés nyakszalaggal (65mm) T:1- ND "Order of Saint Lazarus star" unmarked enamelled decoration with neck ribbon (65mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
3
DN Szent László Társaság és Rend Tisztikeresztje aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, CARL POELLATH 86529 SCHROBENHAUSEN gyártói jelzéssel T:1- Márton 76/1
32638.

DN "Szent László Társaság és Rend Tisztikeresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, "CARL POELLATH 86529 SCHROBENHAUSEN" gyártói jelzéssel T:1- Márton 76/1

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
DN Szent László Társaság és Rend kettőskereszt formájú aranyozott, zománcozott fém kitüntetése a Rend Tisztikeresztjének miniatűr rátétjével T:1- Márton 76/1
32639.

DN "Szent László Társaság és Rend" kettőskereszt formájú aranyozott, zománcozott fém kitüntetése a Rend Tisztikeresztjének miniatűr rátétjével T:1- Márton 76/1

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
Amerikai Egyesült Államok ~1910-1930. FISK (Fisk Tire Company) Fisk Autógumi Vállalat zománcozott bronz gomblyukjelvénye (16x22mm) T:1- USA ~1910-1930. FISK (Fisk Tire Company) enamelled bronze buttonhole badge (16x22mm) C:AU
32640.

Amerikai Egyesült Államok ~1910-1930. "FISK (Fisk Tire Company)" Fisk Autógumi Vállalat zománcozott bronz gomblyukjelvénye (16x22mm) T:1- USA ~1910-1930. "FISK (Fisk Tire Company)" enamelled bronze buttonhole badge (16x22mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Olaszország DN Pirelli zománcozott bronz gomblyukjelvény C. Paccagnini Milano gyártói jelzéssel és 381/30 sorszámmal T:1- Italy ND Pirelli enamelled bronze buttonhole badge with C. Paccagnini Milano makers mark and 381/30 serial number C:AU
32641.

Olaszország DN "Pirelli" zománcozott bronz gomblyukjelvény "C. Paccagnini Milano" gyártói jelzéssel és "381/30" sorszámmal T:1- Italy ND "Pirelli" enamelled bronze buttonhole badge with "C. Paccagnini Milano" maker's mark and "381/30" serial number C:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
5
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 / Dr. Menyhárt József I. díj Br emlékérem eredeti tokban, aranyozott fém búzakalász jelvénnyel (88mm) T:2
32642.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 / Dr. Menyhárt József I. díj" Br emlékérem eredeti tokban, aranyozott fém búzakalász jelvénnyel (88mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Number of bids:
0
Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. Az Építőipar Kiváló Dolgozója aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1
32643.

Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
DN Címerpajzs kinézetű fém kitűző oroszlánnal és sassal, illetve áthúzott Z betűvel (86x75mm) T:2 hátoldaláról a tű letört
32644.

DN Címerpajzs kinézetű fém kitűző oroszlánnal és sassal, illetve áthúzott Z betűvel (86x75mm) T:2 hátoldaláról a tű letört

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
DN Szent Lázár Lovagrend Nagycsillag jelzetlen, részben zománcozott kitüntetés, függőleges tűvel (110,82g/90mm) T:1- ND Order of Saint Lazarus star unmarked enamelled decoration (110,82g/90mm) C:AU
32645.

DN "Szent Lázár Lovagrend Nagycsillag" jelzetlen, részben zománcozott kitüntetés, függőleges tűvel (110,82g/90mm) T:1- ND "Order of Saint Lazarus star" unmarked enamelled decoration (110,82g/90mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
1
Belgium ~1900. II. Lipót-rend Főtiszti csillaga jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. Order of Leopold II, Grand Officer unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
32646.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
175,68
EUR
,
191,18
USD
Number of bids:
0
Csehszlovákia 1938-~1970. 7db-os (5xklf) fém jelvénytétel (néhány zománcozott darabbal), közte 1938. Kassai Diákmajális 1938 Br jelvény + 1938. 1918-1938 - Csehszlovákia fennállásának 20. évfordulója Br jelvény (2x) T:1-2- Czechoslovakia 1938-~1970. 7pcs (5xdiff) metal badge lot (with some enameled pieces), within 1938. Štud. Majales Košice 1938 Br badge + 1938. 1918-1938 - 20th anniversary of Czechoslovakia Br badge (2x) C:UNC-VF
32647.

Csehszlovákia 1938-~1970. 7db-os (5xklf) fém jelvénytétel (néhány zománcozott darabbal), közte 1938. "Kassai Diákmajális 1938" Br jelvény + 1938. "1918-1938 - Csehszlovákia fennállásának 20. évfordulója" Br jelvény (2x) T:1-2- Czechoslovakia 1938-~1970. 7pcs (5xdiff) metal badge lot (with some enameled pieces), within 1938. "Štud. Majales Košice 1938" Br badge + 1938. "1918-1938 - 20th anniversary of Czechoslovakia" Br badge (2x) C:UNC-VF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Franciaország DN Szabadság, egyenlőség, testvériség aranyozott fém jelvény (50mm) T:2 France ND Liberty, Equality, Fraternity gilt metal badge (50mm) C:XF
32648.

Franciaország DN "Szabadság, egyenlőség, testvériség" aranyozott fém jelvény (50mm) T:2 France ND "Liberty, Equality, Fraternity" gilt metal badge (50mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment