Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 100
2670175
32625
423
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval (4x) T:1-
NMK 712.
4 000 HUF
2689434
32626
423
Numismatics
1973. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata mellszalagon, adományozói okirattal, az okirat műbőr mappájában T:1-
2 000 HUF
2669044
32627
423
Numismatics
1975. "500 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (73x91mm) + jelvény (21x26mm) + névre szóló viselői igazolvány T:2 jelvényen patina, tűhiány
5 000 HUF
2692711
32628
423
Numismatics
~1976. "MTA KFKI" 4xklf zománcozott jelvény sérült igazolványon + "MTA KFKI" fém plakett (48x48mm) T:1-,2
2 000 HUF
2652221
32629
423
Numismatics
~1970-1980. "UNION DE LA JEUNESSE COMMUNISTE HONGROISE (Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség)" francia nyelvű, zománcozott KISZ jelvény (25mm) T:1-
1 200 HUF
2257410
32630
423
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
3 600 HUF
2676386
32631
423
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" ezüst fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:1-
1 600 HUF
2669037
32632
423
Numismatics
~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) + jelvény (17x20mm) + névre szóló viselői igazolvány T:1-,2 patina
5 000 HUF
2560643
32633
423
Numismatics
1 000 HUF
2687623
32634
423
Numismatics
1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kissé sérült eredeti dísztokban, szalagsávval T:1
Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in slightly damaged original case with miniature ribbon C:UNC
NMK 745.
12 000 HUF
2688289
32635
423
Numismatics
2015. "Magyar Királyi Csendőrség - MKCsBK 1881-1945-2015 - Híven, becsülettel, vitézül" aranyozott, részben festett kitüntetés mellszalagon T:2
3 600 HUF
2660861
32636
423
Numismatics
DN "PV (Pénzverde) Törzsgárda" aranyozott fém jelvény + DN "5 év balesetmentes közlekedésért" zománcozott Br jelvény + Szovjetunió DN "Munkára harcra kész" zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal + Hollandia DN "Junior KLM Skipper" zománcozott Br jelvény T:1--2-
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035