19026.
423. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 26 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 81g