19013.
423. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
75 000 HUF
202,70 EUR, 220,59 USD
Ezüst (Ag) Art Deco kínálótál, jelzett, egyik illesztésnél sérülés, 30x16 cm, nettó: 293g