15016.
423. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
17
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XX. kötet. Magyarország VII. köt. Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos hegyvidékek. Bp., 1901., Magyar Királyi Államnyomda,XIV+604 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.