Books: Travelling, Local History Number of items: 208
2687983
15048
423
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csepreghy András - Csepreghy Henrik: Üdvözlet Marosvásárhelyről. A hajdani Marosvásárhely régi képes levelezőlapokon. Marosvásárhely, 2002., Mentor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2690632
15049
423
Other collectibles
Botlik József: Hármas kereszt alatt. Görög katolikusok Kárpátalján az ungvári uniótól napjainkig (1946-1997). Bp., 1997, Hatodik Síp Alapítvány-Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2690579
15050
423
Other collectibles
Zaharescu Sándor: Budapest nyáron. Idegenforgalmi útmutató. Bp., 1941, Szállodai Éttermi és Kávéházi Alkalmazottak Genfi Szövetségének Magyarországi Egyesülete Propaganda Osztálya, 63+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a kötéstől elvált borítóval.
2 000 HUF
2694428
15051
423
Other collectibles
Xantus Gyula: Tokaji Bohémek. Szerk.: Makoldi Sándorné. Tokaji tanulmányok II. Tokaj, 1995, Tokaji Múzeumbaráti Kör - Zilahy György Művészetbarátok Kör. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
2 000 HUF
2686434
15052
423
Other collectibles
Prohászka László 4 műve:
Lovas szobrok, Duna-korzó, Lengyel emlékek. A mi Budapestünk. Bp., 1997-2001., Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.;
Budavári szoborkalauz. Bp., 1990., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2688940
15053
423
Other collectibles
Vegyes útikönyv tétel, 4 db:
Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.;
Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
1 800 HUF
2692294
15054
423
Other collectibles
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai, 315+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
1 000 HUF
2689750
15055
423
Other collectibles
Paris Exposition 1900. Paris, 1900, Hachette & C., XXIV+484+2 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Litografált díszcímlappal.Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, egy-két lapszélen szakadással, egy lap sérült, hiányos.
1 400 HUF
2670806
15056
423
Other collectibles
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2671145
15057
423
Other collectibles
A fonyódi Helikon kisantológiája. Szerk.: Laczkó András. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház, 64 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
1 000 HUF
2643622
15058
423
Other collectibles
Bolla Dezső - Udvarhelyi András: Szent Imre tér. Csepeli séták I. köt. Bp., 2005.,[Budapest-Csepel Önkormányzat.] Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2644275
15059
423
Other collectibles
Vártúrák. Bp.,1961, Vár Ismertető Túramozgalom. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, foltos, a hátsó borító sérült hiányos.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: