1 200 HUF
Des Ingenieurs Taschenbuch. Herausgegeben vom akademischen Verein "Hütte". I-II. köt. Berlin, 1896, Wilhelm Ernst & Sohn, VI+984+32 p., XII+618+32 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.