3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Aluminium. Összeáll.: Kurovszky István. Bp., 1950., Aluminiumipari és Kereskedelmi Propaganda Bizottság. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel az egyik szerző, Kollmann Ferenc részére, egy másik szerző és a felelős kiadó, Arányi Árpád aláírásával.