Books: Social sciences Number of items: 27
2623629
17158
423
Books: Social sciences
Other collectibles
6 000 HUF
2624457
17159
423
Books: Social sciences
Other collectibles
1 000 HUF
2688107
17160
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Rostás-Farkas György: Ősi cigány mesterségek és foglalkozások. (Le romenge butya.) Bp., 2000., Datus-ny. 2., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
2688183
17161
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Ferenczi Sándor: Lelki problémák a pszichoanalízis megvilágításában. Bp., 1912, Nyugat, 133 p. Első kiadás. Átkötött kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
1 600 HUF
2692903
17162
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Georg Wilhelm Friedrich Hegel: Esztétikai előadások. I-III. köt. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Zoltai Dénes, Szemere Samu. Bp., 1980., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
2 800 HUF
2688976
17163
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Klein Sándor: Vezetés- és szervezetpszichológia. Bp., 2009, Edge 2000, 758+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2688931
17164
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Sigmund Freud: Álomfejtés. Ford.: Hollós István. Bp.,2000,Helikon. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
2690842
17165
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Népismereti dolgozatok 1978. Szerk.: Kós Károly, Faragó József. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2688067
17166
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Népi vallásosság a Kárpát-medencében 6. Szerk.: S. Lackovits Emőke, Mészáros Veronika. Veszprém, 2004., Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Kiadói papírkötés,
1 600 HUF
2644571
17167
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Medvegyev Péter - Száz János: A meglepetések jellege a pénzügyi piacokon. Kockázatok vételre és eladásra. Bp., 2010., Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1805027
17168
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Rudolf Reinhard: Weltwirtschaftliche und Politische Erdkunde. Breslau (Wrocław), 1929, Ferdinand Hirt, 279+1 p. Német nyelven. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés./
Linen-binding, in German language.
1 200 HUF
2671127
17169
423
Books: Social sciences
Other collectibles
Hahn István: Álomfejtés és társadalmi valóság. Értekezések - emlékezések. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó, 80+(4) p. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035