800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Tornai József-Orosz János: Ajándékozások. Válogatott szerelmes versek és rajzok. Tornai József versei és Orosz János rajzai. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány.