17402. 423. Closed Online auction Books: Other rarities
2 800 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: Pernye. Bp.,1893, Révai,(Pallas-ny.), 8+229 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen apró sérüléssel, két kijáró lappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert