1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
J. B. Priestley 2 könyve: Csak daloljon a nép. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., [1941], Pantheon. + Jóbarátok. Ford.: Tábori Pál. Bp., [1937], Singer és Wolfner. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kopott borítókkal, az egyik kötet hátsó borítója hiányzik.