17155.
423. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Mikola Sándor: A fizika gondolatvilága. Bp., 1933, a szerző kiadása (Sylvester-ny.), 411+(1) p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.