Books: Military

Number of items: 24

A világháború képes krónikája. I-IX. köt. Bp., 1914-1916, Révai. Számos fekete-fehér fotóval, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, a borítókon helyenként kisebb sérülésekkel, belül jó állapotban.
16560.

30 000 HUF
77,92
83,33
Hammer price:
48 000 HUF
Janes Fighting Ships. 1972/73 edition. Szerk.: Raymond V. B. Blackman. London, 1972, Janes Yearbooks, 745 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16561.

6 000 HUF
15,58
16,67
Hammer price:
6 000 HUF
16562.

6 000 HUF
15,58
16,67
Hammer price:
6 000 HUF
16563.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
16564.

1 600 HUF
4,16
4,44
Hammer price:
1 600 HUF
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
16565.

Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
Botka Ferenc: Üzenetek Szibériából. Hadifogság és irodalom. 1914-1921. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
16566.

Available
800 HUF
2,08
2,22
  Add to cart
  Remove
Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16567.

Available
1 000 HUF
2,60
2,78
  Add to cart
  Remove
16568.

Available
1 200 HUF
3,12
3,33
  Add to cart
  Remove
Bajzik László: A Zala vármegyei Szegvártól az abonyi temetőig. Gyulai Gaál Miklós honvédtábornok élete és működése 1848-49-ben. (Bp., 2015), Ultima & Amici. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16569.

Available
1 400 HUF
3,64
3,89
  Add to cart
  Remove
Dombrády Lóránd-Tóth Sándor: A Magyar Királyi Honvédség 1919-1945. Bp., 1987,Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
16570.

Available
700 HUF
1,82
1,94
  Add to cart
  Remove
Vargyai Gyula: A hadsereg politikai funkciói Magyarországon a harmincas években. Bp., 1983., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16571.

Available
700 HUF
1,82
1,94
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.