17081.
423. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Venesz József - Túrós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1988, Novorg. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, koszos műanyag védőborítóban.