17091.
423. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ, 296+(8) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval