Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 31

11618.

85 000 HUF
219,07
223,68
11619.

75 000 HUF
193,30
197,37
Jelzés nélkül: Mitológiai alak. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, talapzaton apró lepattanás. M: 34 cm
11620.

60 000 HUF
154,64
157,89
11621.

42 000 HUF
108,25
110,53
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a Látó Irodalmi Színpad. Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
11622.

40 000 HUF
103,09
105,26
11623.

30 000 HUF
77,32
78,95
Olvashatatlan jelzéssel: Három grácia. Fali relief. Ónozott ismeretlen anyag, kopott, 48x36cm
11624.

15 000 HUF
38,66
39,47
KM jelzéssel: Nonfiguratív kompozíció I. Márvány, hibátlan m: 17 cm
11625.

22 000 HUF
56,70
57,89
Nagy István (1873 - 1937) festőművész emléktáblája. fémöntvény. 43x55 cm Jelzés nélkül.
11627.

15 000 HUF
38,66
39,47
11628.

8 000 HUF
20,62
21,05
Puttó figura, falra akasztható, kopásnyomokkal, h:40cm
11629.

20 000 HUF
51,55
52,63
11630.

14 000 HUF
36,08
36,84

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.