Scout

Number of items: 5

cca 1930 Klf jelzéssel: 4 db cserkész grafika. Ceruza, papír. Jelzett. 17x11 cm-ig
13368.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
1933 Gödöllő Jamboree 2 db pecséttel jelzett, feliratozott fotó 6x9 cm
13369.

1 800 HUF
4,68
Hammer price:
2 400 HUF
1933 Gödöllő, Jamboree, cserkészek az utcán, hátoldalán feliratozott fotó, 11,5x8,5 cm
13370.

1 000 HUF
2,60
2,78
Hammer price:
1 000 HUF
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: - - . Ford.: Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp., é.n., Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
13371.

Available
2 000 HUF
5,19
5,56
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül: Cserkész figura. Ón, márvány talapzaton, Figurán: Légy résen felirat. Márványon festett felirat. Kopásnyomokkal, m: 22 cm
13372.

Available
8 000 HUF
20,78
22,22
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.