10148. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf