Galambos Margit (?-?): Faublas: Szerelmes századok, art deco könyvborí... https://www.darabanth.com/en/online-auction/422/categories~Paintings-and-graphics/Paintings-and-graphics~500001/Galambos-Margit-Faublas-Szerelmes-szazadok-art-deco-konyvborito-terv-1925-korul-Tem~II2679504
2679504
10098
422
Other collectibles
9 000 HUF
Description: Galambos Margit (?-?): Faublas: Szerelmes századok, art deco könyvborító terv, 1925 körül. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Jelezve a hártyapapíron. 20x18 cm.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ra
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035