10063. 422. Closed Online auction Paintings and graphics
6 500 HUF
0 HUF
Duczon Elemér (?-): Faluszéle. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal 1980-ból. Fakeretben. 36,5×58,5 cm
Photo of the item taken by : pk