Military Number of items: 71
2529601
32875
422
380000
Military
Numismatics
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba
Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error
NMK 379.
380 000 HUF
2680899
32876
422
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem eredeti mellszalaggal Szign.:Berán T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on not original ribbon. Sign.:Berán C:XF NMK 428.
2 600 HUF
2658873
32877
422
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 patina
NMK 428.
3 600 HUF
2683540
32878
422
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- patina
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF patina
NMK 428.
1 400 HUF
2679011
32879
422
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation
NMK 428.
1 600 HUF
2684263
32880
422
3200
Military
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) DN "Bercsényi-Tüzérek / Bercsényi Miklós gróf" bronz emlékérem füllel (45mm) T:2- ph.
3 200 HUF
2678199
32881
422
Military
Numismatics
1941/1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés, viseltes mellszalagon T:2- patina
Hungary 1941/1942. "Fire Cross, 2nd Class" war metal decoration with worn ribbon C:VF
NMK 447.
3 000 HUF
2677748
32882
422
Military
Numismatics
1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-
Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled bronze decoration on ribbon C:AU
NMK 528.
12 000 HUF
2663027
32883
422
Military
Numismatics
1 800 HUF
2681000
32884
422
Military
Numismatics
1955. "Díszszemle 1945-1955" zománcozott bronz jelvény (27mm) T:1-
2 000 HUF
2665170
32885
422
Military
Numismatics
2 000 HUF
2681006
32886
422
Military
Numismatics
1960. "Díszszemle 1945-1960" zománcozott bronz jelvény (31x34mm) T:1-
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035