Military

Number of items: 71

1918. Károlyi Mihály a Független Magyarország Vezére / Magyar Népszabadság és Forradalom Emlékérme - 1918. Október 31. hadifém emlékérem mellszalagon (31mm) T:3 erősen roncsolódott perem
32863.

4 000 HUF
1922. Magyar Koronás Ezüstérem hadiszalagon (Signum Laudis) ezüstözött Br kitüntetés, peremén Bronz jelzéssel, mellszalagon T:1-,ph, karc Hungary 1922. Hungarian Silver Medal with the Holy Crown on a war ribbon (Signum Laudis) silver plated Br decoration, with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU edge error, scratch NMK.: 407.
32864.

1922. "Magyar Koronás Ezüstérem hadiszalagon (Signum Laudis)" ezüstözött Br kitüntetés, peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:1-,ph, karc Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal with the Holy Crown on a war ribbon (Signum Laudis)" silver plated Br decoration, with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU edge error, scratch NMK.: 407.

36 000 HUF
97,30
105,88
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés peremén Bronz jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás  Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with Bronz hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
32865.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:1- kissé kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.

30 000 HUF
81,08
88,24
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.
32866.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.

30 000 HUF
81,08
88,24
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (58x39mm) T:1- Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark BOCZÁN GY. BUDAPEST (58x39mm) C:AU  NMK 334.
32867.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (58x39mm) T:1- Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST" (58x39mm) C:AU NMK 334.

110 000 HUF
297,30
323,53
1923. II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel zománcozott bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, eredeti mellszalagon T:2  Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service 2nd class enamelled bronze decoration with silver plated overlay on original ribbon C:XF NMK: 349.
32868.

1923. "II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" zománcozott bronz kitüntetés ezüstözött rátéttel, eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service 2nd class" enamelled bronze decoration with silver plated overlay on original ribbon C:XF NMK: 349.

60 000 HUF
162,16
176,47
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés apró kopásokkal Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF somewhat worn silver-plating  NMK 418.
32869.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 ezüstözés apró kopásokkal Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF somewhat worn silver-plating NMK 418.

6 000 HUF
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés szalag nélkül T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, marked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.
32870.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés szalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.

3 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:2,2- ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration with original but damaged ribbon C:XF,VF edge error NMK 427.
32871.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:2,2- ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with original but damaged ribbon C:XF,VF edge error NMK 427.

2 200 HUF
5,95
6,47
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:VF edge error NMK 427.
32872.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:VF edge error NMK 427.

2 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom mellszalag nélkül T:1-,2 patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:Berán + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ribbon C:AU,XF patina  NMK 427.,428., 429.
32873.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom mellszalag nélkül T:1-,2 patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:Berán + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ribbon C:AU,XF patina NMK 427.,428., 429.

4 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom fül és mellszalag nélkül T:2- patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:Berán + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ear and ribbon C:VF patina NMK 427.,428., 429.
32874.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:Berán + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem. Szign.: BERÁN L., mindhárom fül és mellszalag nélkül T:2- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:Berán + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal. Sign: BERÁN L., all without ear and ribbon C:VF patina NMK 427.,428., 429.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF