19103.
422. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, bruttó: 15,4 g