19125.
422. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g