15003.
422. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896., "Pátria", 4 sztl. lev.+606+2+6 (hirdetések) p. Lapszámozáson belül számos egész- és kétoldalas, szövegközti illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.