Books: Technics Number of items: 22
2682535
17127
422
Books: Technics
Other collectibles
Szentesi György: Repülés repülőtér nélkül. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2682545
17128
422
Books: Technics
Other collectibles
Marsik/Primbarski: Alpiner Skisport. Berlin, 1987, Sportverlag. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2657611
17129
422
Books: Technics
Other collectibles
1 200 HUF
2648851
17130
422
900
Books: Technics
Other collectibles
Sevcsik Jenő: Fényképezés. (Gép, anyag, felvétel). Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kissé sérült kiadói papírkötés.
2638842
17131
422
Books: Technics
Other collectibles
Szécsi Ferenc: Autókönyv az ifjúságnak. Bp., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, Foltos lapok, sérült borító
3 000 HUF
2324326
17132
422
Books: Technics
Other collectibles
3 000 HUF
2683140
17133
422
Books: Technics
Other collectibles
Hans Lorenz - C. Heinel: Neuere Kühlmaschinen. Oldenburg Technische Handbibliothek. München - Berlin, 1913, R. Oldenburg. Kihajtható táblákkal. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1 600 HUF
2683113
17134
422
Books: Technics
Other collectibles
IX., XI. és XXII. Magyar emissziós színképelemző vándorgyűlés előadásai. Szerk.: Benkő István. Sopron 1966, Dunaújváros 1968, Salgótarján 1979. [Bp.], 1966-1979, Gépipari Tudományos Egyesület. Kiadói papírkötések. Megjelent 230, 220, és 300 példányban.
1 600 HUF
2681116
17135
422
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Nemesdy Ervin: Vasúti felépítmény. Vasútépítéstan II. köt. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 451+(1) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. Megjelent 1000 példányban.
1 200 HUF
2417709
17136
422
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035