15568.
422. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Sport és játék I. és II. sorozat. Bp., Enciklopédia Rt. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.