Tétel

Catalogue number:

17157.
422. Closed Online auction
Books: Religion

5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD

Description:

Vegyes Szent Ferenc rendi kiadvány, 10 db: A tökéletesség tükre. (Speculum Perfectionis.) Ford., bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Balanyi György. Bp., 1926., Élet. Félvászon-kötés.; Barsi Balázs: A bárány menyegzője. Elmélkedések a Jelenések könyvéről. Bp., 1997., EFO. Papírkötés.; Katharina Tangari: Történetek Pio atyáról. Bp., 2009., Etalon. Papírkötés, aláhúzásokkal.; Julien Green: Ferenc testvér. Bp.,én.,Kairosz. Kartonált papírkötés.; Ferencesség és a ferences lelkiség. Bp., 2008., Ferences Rendtartomány. Papírkötés.; Sandro Chierichetti: Assisi. Milano, én., Moneta Nicola. Német nyelven. Térképpel. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Papírkötés.; Budapest - Belvárosi ferences templom. Szerk.: Dercsényi Balázs. Bp., 1986., Tájak Korok Múzeumok Kiskönyvtára 234.; Majsai Mór - Dám Ince: Assziszi Szent Ferenc Világi (Harmadik) Rendjének vezérkönyve. Bp.,1947,Magyar Barát. Papírkötés; Zadravecz István: Alverna. Bp., 1926., "Ferences Közlönyv." Papírkötés, foltos, szakadt borítóval.; Tamás Péter: Telek József élete és műve. Bp.,1948.,Magyar Barát. Papírkötés.;

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras