3 000 HUF
Rákosy Gergely: Tigrisugrás. A szerző, Rákosy Gergely (1924-1998) író, újságíró, forgatókönyvíró és lapszerkesztő által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972, Magvető. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.