Number of items: 314

A magyar kereskedő könyve. I-IV. köt. Szerk.: Dr. Schack Béla. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája négy kötetben. Kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, gyárosok, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára.  I.: Kereskedelmi alapismeretek. II.: A kereskedelmi üzletvitel. III.: Az értéküzlet. IV.: Az árúüzlet. Bp., 1907-1911, Révai. Gazdag képanyaggal, térképekkel, ábrákkal, grafikonokkal, táblázatokkal, mintaszámításokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítókon néhány apró sérüléssel, kopásnyommal, az első kötet elején a 24. oldalig sérült lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
17239.

20 000 HUF
54,05
58,82
17240.

10 000 HUF
27,03
29,41
Csatári Dániel: Forgószélben. (Magyar-román viszony 1940-1945). Változatlan lenyomat. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó, 492+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
17241.

11 000 HUF
29,73
32,35
A Műveltség Könyvtára 8 kötete: Az élők világa. Szerk:: Entz Géza-Mágocsy-Dietz Sándor, Marczali Henrik: Magyarország története, Cholnoky Jenő et alii: A Föld, A technika vívmányai az utolsó száz évben. Szerk:: Hollós József, Pfeifer Ignác, Cholnoky Jenő-Köveligethy Radó: A világegyetem, A társadalom. Szerk.: Stein Lajos, Márki Sándor: Az ó- és középkor története, Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története. Bp.,én.,,Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr-kötések, egy kivételével mindegyiken fém plakettel, kopott borítóval, egy-két sérült gerinccel, benne foltos lapokkal is, néhány sérült lappal.
17242.

10 000 HUF
27,03
29,41
17243.

6 000 HUF
17244.

8 000 HUF
17246.

1 000 HUF
A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. köt.: Ford.: Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XXVII+299; 343 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17247.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dreiser, Theodore: Amerikai tragédia. Ford.: Szőllősy Klára. Helikon Klasszikusok. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1375./1500) példány.
17248.

5 000 HUF
Toldy Ferenc: Bajza összegyűjtött munkái, V-VI. kötet. Pest, 1863, Heckenast. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerinc szakadással.
17249.

4 000 HUF
Benjámin László et alii.: Tollal és szerszámmal. Benjámin László, Földeák János, László Gyula, Vaád Ferenc versei. Darvas József bevezetőjével. A szerzők, Benjámin László (1915-1986), Földeák János (1910-1997), László Gyula (1915-1998), Vaád Ferenc (1908-1984) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1941.,(Rajkai Lajos-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az elülső borítón kis sérüléssel, néhány lapon ceruzás firkákkal, felvágatlan példány.
17250.

3 000 HUF
10
Czigány György: Álmot, gyönge leánykát. -- hatvan verse. Pécs, 2003, Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Czigány György (1931- ) által Schéner Mihály (1923-2009) részére DEDIKÁLT példány.
17251.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF