Books: Judaica

Number of items: 19

17137.

30 000 HUF
81,08
88,24
17138.

4 600 HUF
12,43
13,53
17139.

5 000 HUF
Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.
17140.

5 000 HUF
Szilágyi Ernő: Ismeretlen memoár a magyar vészkorszakról. Bp.,2005,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17141.

1 200 HUF
17142.

1 600 HUF
Kende Péter: Röpirat a zsidókérdésről. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17143.

800 HUF
Dr. zalai Szalay László: A zsidó nők története. Hevesi Simon előszavával. Bp., [1924], Globus, (4)+337+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel.
17144.

1 400 HUF
Erdélyi Lajos: Régi zsidó temetők művészete. Bukarest, 1980. Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr kötés, szép állapotban. Kiadói néhol szakadt papír védőborító.
17145.

1 200 HUF
Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve 1913. Szerk.: Bánóczi József. Bp., 1913, Izr. Magyar Irodalmi Társulat, 442 p. Javított gerincű papírkötés, borító nélkül, a címlapon szakadással, helyenként kissé sérült, koszos lapokkal. Hátul hozzáfűzve az 1912. évkönyv első 14 oldala.
17146.

1 200 HUF
The Haggadah with a revised English translation. reprintje. 91p. Kiadói papírkötésben foltos borítóval
17147.

1 000 HUF
The Jewish Museum of Budapest. Szerk.: Ilona Benoschofsky, Alexander Scheiber. Ford.: Joseph W. Wiesenberg. Bp., 1989, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17148.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF