Czóbel. Szerk.: Makláry Kálmán. Barki Gergely tanulmányával. Bp., 2007., Erdész& Makláry Fine Arts. Gazdag képanyaggal, közte Czóbel Béla munkáinak reprodukcióival is. Francia, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Pán Márta/Márta Pán. Kiállítási katalógus. Geskó Judit, Kumin Mónika, Francois Barré írásaival. Bp., 2009., Szépművészeti Múzeum. A művész szobrairól készült fotóanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne a kiállítás gépelt vezetőjével. Kiadói papírkötés.
Gál András: Who's Afraid of Yellow... Monochrome Paintings. Bp., 2013, B55 Kortárs Galéria, 60 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző, Gál András festőművész által DEDIKÁLT példány. + A berlini Mies van der Rohe-Haus kortárs művészeti kiállításának meghívója (a művészek között Gál András)
1914 Díszítő Művészet. I. évf. 1. sz. (Szerk. Czakó Elemér.) Bp., Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, 8+20+8 p. Benne más újságokból származó illusztrációkkal, táblákkal, 11 db. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos, részben hiányos borítóval, hiányos(!, "8+28+8 p.+ 8 t." lenne teljes! ), a lapszéleken kis foltokkal, kis sérülésnyomokkal.
Kinszki Imre. 1901-1945. Fotográfiák/Photographs. Bp.-Vienna, 2009, Centropa-Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Kinszki Imre 36 fekete-fehér fotójával. Kiadói papírkötés.
II. Nemzetközi Művészi Fényképkiállítás Budapesten a Műcsarnok termeiben. 1927. szeptember 14. - október 2. Bp., 1927, Athenaeum, 59+5 p.+32 t. (fekete-fehér fotók) + 8 p. Magyar, német, angol és francia nyelven. Benne neves magyar és külföldi fotósok műveivel, közte Pécsi József (2 akt fotó), Angelo (2 fotó), Székely Aladár, Kerny István és mások munkáival. Kiadói papírkötés.