Vén Zoltán: Paradigma, Paradoxon, Parafrázis, Parakme. Kaposvár, 2019, Berzsenyi Dániel Irodalmi és Művészeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóval, 2 db ex-libris-szel, a művész által DEDIKÁLT példány!
Gyula. 1944-1974. Kiss György, Koszta Rozália, Székelyhidi Attila tusrajzai. Gyula, 1974, Városi Tanács-Erkel Ferenc Múzeum, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány lapon apró foltokkal. Számozott (354./1000), Székelyhidi Attila (1942- ) festőművész által DEDIKÁLT példány.
Prohászka László: Szoborhistóriák. Budapest köztéri szobrainak története. A szerző, Prohászka László (1953-) által F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004., Városháza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Lóska Lajos: Karctű és monitor. A magyar sokszorosított grafika 1945-2010. The transfiguration of Hungarian graphic art. Mass-produced works 1945-2010. A szerző, Lóska Lajos (1951-) művészettörténész által Sümegi György (1947-) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Magyar Művészeti Akadémia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Mukashi Mukashi 1863/1883. Le Japon de Pierre Loti. Photographies par Beato et Stillfried presente par Chantal Edel. Paris, 1984, Arthaud. Francia nyelven. Rendkívül gazdag és izgalmas képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.