Books: Architecture, Art

Number of items: 347

Pigler Andor: A régi képtár katalógusa. Szövegrész. és Képtár egybe kötve Budapest, 1937, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 321 p. + 250p. Korabeli egészvászon kötésben + dr Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum régi képtárának leíró lajstroma. Bp., 1906. Hornyánszky. 431p. + képtáblák. Korabeli egészvászon kötésben
16619.

4 000 HUF
Genesis. A graphic interpretation by Lajos Szalay. New York,1966,Madison Avenue Church Press. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16620.

4 000 HUF
Lyka Károly: Képek, szobrok. 30 képpel illusztrált. Lyka Károly (1869-1965) művészettörténész által aláírt példány (az egyik ex libris-szen.) Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
16621.

4 000 HUF
Csáji Attila: Ifjú szívekben élek: 23 rajz Ady Endre verseihez. Bp., 1977, Magvető. Kiadói sérült karton mappában, komplett
16622.

4 000 HUF
16623.

1 800 HUF
16624.

2 200 HUF
5,95
6,47
16625.

3 600 HUF
9,73
10,59
16626.

4 000 HUF
16627.

3 000 HUF
16628.

3 600 HUF
9,73
10,59
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Rákóczy Ferencnek szóló személyes dedikációval Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Mata János fametszeteivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16629.

4 000 HUF
A magyar rajz fiatal mesterei. Szalay Lajos és nemzedéktársai. 1932-1949. A Magyar Nemzeti Galéria és a Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum közös kiállítása. Miskolc, 2009., Miskolci Galéria. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Miskolci Galéria gépelt, fejléces levelével, rajta Bán András (1951-) igazgató, kritikus autográf aláírásával.
16630.

"A magyar rajz fiatal mesterei." Szalay Lajos és nemzedéktársai. 1932-1949. A Magyar Nemzeti Galéria és a Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum közös kiállítása. Miskolc, 2009., Miskolci Galéria. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Miskolci Galéria gépelt, fejléces levelével, rajta Bán András (1951-) igazgató, kritikus autográf aláírásával.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF